xx vše je v menu xxRozhovor o Dream Out Loud

23. srpna 2011 v 21:13
Racked: Tak, jak přišel nápad na Dream Out Loud?
Selena: Jenom si pamatuju, když jsem byla mladší všichni z mých přátel nosili oblečení z různých kolekcí a já jsem si je nikdy nemohla dovolit. Jako třeba, většina z triček stála $45.00. Takže jsem chtěla udělat kolekci, která bude velmi jednoduchá a klasická, aby jste si jí mohli obléct a, aby byla dostupná mým fanouškům.
Racked: Jsou tady nějaké specifické kousky ze kterých jsi opravdu nadšená v tomto konkrétním období v tvé kolekci?
Selena: Vlastně jsem chtěli udělat podzimní kolekci trochu konvenční v druhu zpátky do školy. Takže máme hodně kostkovaných látek. Je tam roztomilá kostkovaná sukně a je tam taky hodně bot, které máme a potom svetrů a vrstvujících kousků, které jsou opravdu roztomilé.
Racked: Hodně fanoušků vzhlíží k tvému skvělému stylu. Je tady někdo, kdo tebe osobně inspiroval?
Selena: Opravdu miluji styl Sarah Jessicy Parker - myslím její neformální styl. Její styl na červeném koberci je celá ona a individuální. Nevím jestli bych si mohla obléct polovinu věcí, co měla ona. Ale její každodenní styl je opravdu trochu kostkovaný smíchaný s boho a je to opravdu tak hezké.
Racked: Když následujeme módu, myslíš si, že jednoho dne možná budeš chtít i další kolekce k tvému jménu?
Selena: Myslím si, že právě teď a v čase v kterém jsem s mou generací, rozhodně cítím, že Kmart je pro mě ta nejlepší volba protože samozřejmě můžou zachytit mou kolekci tak, jak chci a ceny můžou zůstat na minimu. Ale jednoho dne bych možná chtěla udělat vysoko-končící módní kolekci. To by bylo opravdu zábavné.
Zdroj: selenagomez-all.blog-cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroj png : fotografka-nicol.blog.cz